Ekonomi

Binance’te listeleneceği açıklanan Synapse (SYN) nedir?

Sinaps (SYN), BinanceZincirler arası entegrasyona odaklanan Synapse, çok sayıda Layer 1 ve Layer 2 projesine verdiği destekle öne çıkıyor.

Synapse (SYN), farklı blockchain projeleri arasında bir iletişim altyapısına sahiptir. Altcoin projesi, sıklıkla saldırıya uğrayan çapraz köprüler için sadık bir model geliştirdiğini savunuyor. Synapse’in altyapısı sayesinde NFT’ler de zincirler arasında aktarılabilir.

Synapse Bridge aracılığıyla, kullanıcılar varlıkları en popüler blockchain platformlarına sorunsuz bir şekilde aktarma olanağına sahiptir. Projenin sunduğu köprü düşük maliyetli, hızlı ve güvenli olarak lanse ediliyor. Synapse, zincirler arası köprülerin derin likidite havuzlarına sahip olduğunun altını çiziyor.

Synapse şu anda 16’dan fazla farklı EVM ve EVM tabanlı olmayan blok zincirler için hizmetler sunuyor. Ayrıca geliştiriciler, desteklenen blockchain sayısının daha da artırılacağını duyurdu. Synapse tarafından sağlanan verilere göre toplam köprü hacmi 11 milyar doların üzerinde. Örneğin, likidite havuzlarında 25 milyar doların üzerinde varlık var.

Binance Synapse (SYN) Listeleme Yaklaşıyor

Synapse’in yönetim tokeni prestijle bugün 13:30’da Binance’te. SYN Coiniçin listelendi . Önder kripto para borsası, “yeni spot ticaret çiftlerinin SYN/BTC, SYN/USDT olacağını” duyurdu.

Binance borsası Synapse’i inovasyon kategorisinde listeledi. Bu, SYN Coin’in diğer belirteçlere karşı daha yüksek oynaklık ve daha yüksek risk taşıdığı anlamına gelir. Listeleme bedeli ödemeyen Synapse, son 24 saatte yüzde 20 değer kazandı.

Bu makale ilk olarak BeInCrypto’da yayınlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu