Teknoloji

Shadow Warrior 3: Definitive Edition Duyuruldu: Yeni İyileştirmeler Geliyor

 
Yayıncı Devolver Digital ve geliştirici Flying Wild Hog, aksiyon macera nişancı oyunu Shadow Warrior 3’ün PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam) ile PlayStation 5 ve Xbox Series için Definitive Edition sürümünü duyurdu. Oyunun standart sürümüne sahip olan kullanıcılar, Definitive Edition’a ücretsiz olarak yükseltebilecekler. Yeni sürüm 16 Şubat’ta yayınlanacak.
 
Yeni sürüm birçok iyileştirme ve özellik içeriyor
 
 
 
2022 yılında çıkan FPS oyunu Shadow Warrior 3’ün Definitive Edition versiyonu içerisinde pek çok iyileştirme ve içerik barındırıyor. Bu sürüm, Survival ve Hero modlarını, New Game+ (Plus) modunu, Hardcore zorluk modunu ve 60 FPS / 4K modunu içerir.
 
Shadow Warrior 3, biz oyunculara yüksek tempolu bir nişancı aksiyon deneyimi sunuyor. Hem yakın dövüş hem de menzilli dövüş sistemlerinin yer aldığı bu yapımda karşımıza çıkan düşmanları ve tehditleri alt etmeye çalışıyoruz. Arena tarzı bölümlerde üzerimize gelen düşman akınlarına direnmeye çalışıyor, onları kılıç ve silahlarımızla bertaraf edebiliyoruz.
 
Yeni versiyonun oyuna hem çeşitlilik hem de görsel olarak güzelleştirme getirmesi amaçlanıyor. Bu kapsamda oyunculara yeni oyun modları, daha yüksek çözünürlüklü görseller ve dahası sunuluyor.
 
Shadow Warrior 3: Definitive Edition fragmanı
 

haberkocarli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu